w

29 Finał WOŚP przesunięty, puszka stacjonarna w Bibliotece Publicznej

Puszka WOŚP BP Jaworzyna Śląska

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w związku z zapowiedzią wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa przesunęła termin 29 Finału WOŚP na 31 stycznia 2021 r. Oficjalną informację o tym przekazał wczoraj na stronie Fundacji jej Prezes, Jerzy Owsiak.

Od dzisiaj w lokalu Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej stanęła jedna ze sztabowych puszek stacjonarnych WOŚP. Odwiedzając Bibliotekę mogą Państwo wesprzeć kolejną akcję Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sztab 29 Finału WOŚP w Jaworzynie Śląskiej czeka na wytyczne Fundacji. Mając na uwadze obostrzenia związane z epidemią COVID-19 wolontariusze z gminy Jaworzyna Sląska będą przygotowywać się do przeprowadzenia różnego rodzaju aktywności online. Wszystkie informacje związane z organizacją 29 Finału WOŚP w Jaworzynie Śląskiej będą ukazywać się na stronie wydarzenia w serwisie Facebook, pod tym adresem.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Pożar sadzy w kominie

Sezon grzewczy w pełni, zadbaj o przewody kominowe

Elfy świętego mikołaja jaworzyna śląska

Przedświąteczny czas, elfy i sportowe emocje