w

29 Finał WOŚP – możesz wesprzeć zbiórkę

WOŚP Jaworzyna Śląska

Sztab 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska zaprasza Państwa do wsparcia tegorocznej zbiórki poprzez wystawianie i licytację darów. Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnego Finału WOŚP. Tym razem środki zbierane są na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak już Państwo wiedzą, tegoroczny finał został przesunięty na 31 stycznia 2021 r. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa Sztab nie może zorganizować imprezy finałowej z licytacjami darów jak w poprzednich latach. Musi mieć także na uwadze limity zgromadzeń i minimalizować ryzyko zachorowania przez wolontariuszy. Dlatego w tym roku licytacje odbywać się będą w formie online i przy użyciu sztabowej e-Skarbonki, która działa pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j. Oczywiście do e-Skarbonki można wpłacać środki poza licytacjami. Wszystkie kwoty zasilą zbiórkę 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska.

W celu zebrania jak największej ilości środków powstała specjalna grupa w serwisie Facebook: „29 Finał WOŚP Gmina Jaworzyna Śląska – Serca dar”, w której mogą Państwo wystawić swoje fanty bądź vouchery, z których dochód może zasilić tegoroczną zbiórkę WOŚP w Gminie Jaworzyna Ślaska. Sztab i wolontariusze mają nadzieję, że taki sposób zbierania środków dla Fundacji WOŚP spotka się z Państwa akceptacją i oczywiście ze wsparciem. Liczą na Waszą aktywność w udostępnianiu informacji o grupie i prowadzonej w ten sposób zbiórce środków. Proszą o udostępnianie grupy i zapraszanie do niej jak największej ilości znajomych oraz oczywiście o wystawianie fantów. Regulamin wystawiania przedmiotów bądź voucherów dostępny jest w grupie.

Jako pierwsze do wylicytowania pojawiły się orkiestrowe gadżety z logotypami 29 Finału WOŚP: koszulki i kalendarze.

Grupa "Serca dar" 29 Finał WOŚP Jaworzyna Śląska

Więcej informacji na temat zbiórki 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska na stronie SOKiBP, stronie wydarzenia w serwisie Facebook.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
MKS Karolina Górnik Wałbrzych

Plan sparingów MKS Karolina

Szczepienie koronawirus

Rusza rejestracja do szczepień przeciwko COVID-19