w

29 Finał WOŚP – możesz wesprzeć zbiórkę

WOŚP Jaworzyna Śląska

Sztab 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska zaprasza Państwa do wsparcia tegorocznej zbiórki poprzez wystawianie i licytację darów. Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnego Finału WOŚP. Tym razem środki zbierane są na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak już Państwo wiedzą, tegoroczny finał został przesunięty na 31 stycznia 2021 r. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa Sztab nie może zorganizować imprezy finałowej z licytacjami darów jak w poprzednich latach. Musi mieć także na uwadze limity zgromadzeń i minimalizować ryzyko zachorowania przez wolontariuszy. Dlatego w tym roku licytacje odbywać się będą w formie online i przy użyciu sztabowej e-Skarbonki, która działa pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/r77c5j. Oczywiście do e-Skarbonki można wpłacać środki poza licytacjami. Wszystkie kwoty zasilą zbiórkę 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska.

W celu zebrania jak największej ilości środków powstała specjalna grupa w serwisie Facebook: „29 Finał WOŚP Gmina Jaworzyna Śląska – Serca dar”, w której mogą Państwo wystawić swoje fanty bądź vouchery, z których dochód może zasilić tegoroczną zbiórkę WOŚP w Gminie Jaworzyna Ślaska. Sztab i wolontariusze mają nadzieję, że taki sposób zbierania środków dla Fundacji WOŚP spotka się z Państwa akceptacją i oczywiście ze wsparciem. Liczą na Waszą aktywność w udostępnianiu informacji o grupie i prowadzonej w ten sposób zbiórce środków. Proszą o udostępnianie grupy i zapraszanie do niej jak największej ilości znajomych oraz oczywiście o wystawianie fantów. Regulamin wystawiania przedmiotów bądź voucherów dostępny jest w grupie.

Jako pierwsze do wylicytowania pojawiły się orkiestrowe gadżety z logotypami 29 Finału WOŚP: koszulki i kalendarze.

Grupa "Serca dar" 29 Finał WOŚP Jaworzyna Śląska

Więcej informacji na temat zbiórki 29 Finału WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska na stronie SOKiBP, stronie wydarzenia w serwisie Facebook.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

MKS Karolina Górnik Wałbrzych

Plan sparingów MKS Karolina

Szczepienie koronawirus

Rusza rejestracja do szczepień przeciwko COVID-19