Złota judoczka – Hania Sułek

MKS Karolina Jaworzyna Śląska judo

29 lutego 2020 r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Łagiewnikach po latach przerwy odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w judo. W zawodach wystartowała zawodniczka sekcji  Judo MKS „Karolina” Jaworzyna Śląska Hanna Sułek.

Na tatami w Łagiewnikach można było zobaczyć najbardziej utytułowanych zawodników i zawodniczki występujące w różnych kategoriach wiekowych. Zawody były podzielone na 5 kategorii wiekowych oraz 68 wagowych. W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się Sekcja Judo MKS Juvenia & KS Gwardia Wrocław przed Judo Tigers i Sekcją Judo WKS “Śląsk” Wrocław.

Hania Sułek w swojej kategorii wagowej i wiekowej wygrała swoje pojedynki i zajęła pierwsze miejsce. Tym samym zdobyła tytuł Mistrzyni Dolnego Śląska w Judo w grupie dzieci starszych. Dziękujemy zawodniczce za bardzo dobry  start i życzymy dalszych sukcesów.

źródło: MKS Karolina