Z nieba do piekła

_IGP5833Z piłkarskiego nieba do piekła – taką podróż odbyli seniorzy MKS Karolina podczas derbowego spotkania ze Zjednoczonymi Żarów, które odbyło się 3 listopada 2013 r. na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Pierwsza połowa spotkania ułożyła się pomyślnie dla gospodarzy.  Najlepszy napastnik Karoliny – Grzegorz Ignatowicz – w ciągu niecałej pół godziny meczu zaaplikował Zjednoczonym trzy gole i wszystko wskazywało na to, że drużyna z Żarowa zostanie wysoko pokonana. Jeszcze w pierwszej połowie goście doprowadzają do wyniku 3:1 po golu Korbeckiego, a w drugiej części spotkania żarowianie dokładają Jaworzynie  jeszcze pięć goli i spotkanie kończy się wynikiem 3:6. Porażka mogła mieć większe rozmiary, gdyby nie dobra postawa bramkarza Karoliny. Brak punktów w kolejnym spotkaniu powoduje spadek MKS’u na 10 miejsce w tabeli ligi okręgowej. Od strefy spadkowej Karolinę dzieli obecnie jedynie trzy punkty.

KAROLINA JAWORZYNA ŚL. – ZJEDNOCZENI ŻARÓW 3:6 (3:1)

bramki:1:0 11’Ignatowicz(Pieniążek), 2:0 14’Ignatowicz, 3:0 27’Ignatowicz(Krzykalski), 3:1 35’Korbecki, 3:2 47’Wojnowski, 3:3 65’Felich, 3:4 80’Korbecki, 3:5 89’Felich, 3:6 90+1’Kloc,
KAROLINA:Leletko -Krzykalski(ż), M.Krawczyk, Kurzeja, Szuba, -Ratajczyk(55’Wirchniański), Tymcik(ż)(73’Rutkowski), Mojsa(86’Graca), Ptak(ż), Pieniążek, -Ignatowicz
ZJEDNOCZENI:Hruszowiec, -Chłopek, Drąg(ż), Darowski ,Wawrzyniak -Uszczyk, Korbecki(81’Ciupiński), Kołodziej, Wojnowski(60’Zyl(ż)), -Kloc, Felich
widzów ok.400, sędziował:Aksamit-Kłodzko