w

Wyniki II kolejki LLPN

Drużyna Mam Talent

II kolejka zapowiadała się emocjonująco, i już na początku zmierzyli się ze sobą zwycięzcy z I kolejki: drużyny MAM TALENT i SMERFY. Pierwsza połowa meczu ustawiła przebieg całego spotkania, w której to części drużyna MAM TALENT wielu dogodnych sytuacji strzeleckich nie potrafiła zamienić na bramki. SMERFY natomiast przeprowadzali skuteczne kontry i na początku drugiej połowy tablica pokazywała 8:1 dla SMERFÓW. Od tej pory nastąpiła poprawa gry MAM TALENT i nastąpiło odrabianie strat bramkowych. Zrobiło sie ciekawie i emocjonująco, jednak na dogonienie SMERFÓW zabrakło już czasu i mecz zakończył się zwycięstwem SMERFÓW 12:7. W drużynie MAM TALENT zabrakło zawodnika I KOLEJKI Sławomira Marmajewskiego, natomiast w drużynie SMERFÓW znowu popis strzelecki pokazał Mariusz Charytanowicz strzelając 4 bramki. Został on samodzielnym liderem klasyfikacji KRÓLA STRZELCÓW. Brawa należą też się dla Bartka Chwałka, Krzysztofa Głogiewicza oraz Stanisława Chrapka, którzy zdobyli po 3 bramki dla swoich zespołów.

W II meczu zmierzyły się drużyny SAMBA i IGLOO KORAL. Na początku meczu przebieg spotkania był wyrównany, jednak w miarę upływu czasu przewaga młodzieży z drużyny SAMBA stawała się coraz bardziej widoczna, co przełożyło się na zdobywanie kolejnych bramek. Mimo ambitnej postawy na boisku drużyny IGLOO KORAL mecz zakończył się zwycięstwem SAMBY ze Świdnicy w stosunku 12:2. Na wyróznienie w tym spotkaniu zasługuje MARCIN TWORZYDŁO strzelec 6 bramek dla swojego zespołu, równocześnie tym samym został wybrany ZAWODNIKIEM II KOLEJKI i na początku III kolejki otrzyma z rąk organizatora ligi symboliczną statuetkę dla najlepszego zawodnika kolejki. Gratulacje też dla Michała Rataja strzelca 4 bramek oraz Macieja Szarota strzelca 2 bramek dla swojego zespołu.

W III meczu LUDZIE CHUDEGO spotkali się ze ZNAJOMYMI FRYZJERA. Ten mecz od początku spotkania był bardzo emocjonujący i do końca trudno było przewidzieć zwycięzcę spotkania. Widać, że ZNAJOMYM FRYZJERA brakuje jeszcze zgrania na boisku lecz w miarę upływu czasu i kolejnych meczy powinni być groźni dla swoich rywali. Tym razem jeszce nie sprostali rywalom i przegrali swój drugi mecz w lidze w stosunku 6:4. LUDZIE CHUDEGO wygrali swój pierwszy mecz i powoli pną sie górę tabeli. Brawa dla Marcina Kwiatkowskiego: strzelca 3 bramek i Witolda Kowalskiego: strzelca 2 bramek dla swojego zespołu.

IV mecz mimo ambitnej postawy drużyny SAMORZĄDOWCÓW miał jednostronny przebieg. Drużyna SKURKI pozyskała wzmocnienia od poprzedniego spotkania i nie dała żadnych szans drużynie Burmistrza, wygrywając 10:3. SAMORZĄDOWCY nie wykorzystali rzutu karnego w tym meczu i paru innych dogodnych sytuacji a SKURKI spokojnie kontrowali i kończyli swoje akcje bramkami. Brawa dla Rafała Netwinko, strzelca 3 bramek, oraz Mateusza Rakoczy i Ireneusza Bessera: strzelców 2 bramek dla swojego zespołu.

Wyniki II kolejki LLPN

SMERFY:MAM TALENT-12:7
SAMBA :KORAL-12:2
LUDZIE CHUDEGO:ZNAJOMI FRYZJERA 6:4
SKURKI:SAMORZĄDOWCY 10:3

źródło, foto: A. Zadziorski, LLPN

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Plan z 1935 roku

Jarmark Wielkanocny’2011