W JALPH nie ma niepokonanych

jalpha22W Jaworzyńskiej Amatorskiej Lidze Piłki Halowej nie ma już drużyny bez porażki. Ostatnim niezwyciężonym bastionem była La Liga, która uległa Wyimaginowanym Chłopcom 11:8 (była to pierwsza porażka La Ligi od 18 spotkań, poprzedni sezon zakończyli bez porażki). Do przerwy lider prowadził 5:4, jednak po przerwie role się odwrócił. W 22 minucie na tablicy widniał pierwszy remis (5:5) a później jeszcze dwukrotnie notowano remis. Od tej pory Wyimaginowani przejmują inicjatywę, wychodzą na prowadzenie i ostatecznie wygrywają 11:8. W tym meczu na przeciw siebie zagrali bracia Borowy, zwycięsko z potyczki wyszedł młodszy Szymon, a Grzegorz nie zdobył w tym meczu żadnej bramki, co można uznać za niespodziankę (był doprze pilnowany przez Kujawę).

Do niespodzianki doszło również w spotkaniu Znajomych Fryzjera ze Szczypiorkami. Trzecia drużyna w tabeli przegrała z ostatnią 5:7! Szczypiorki od początku spotkania prowadzili i nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa do jego końca.

Łatwe zwycięstwo odnieśli XXL Bolesławice pokonując Karolinę Junior 13:2. Gdyby zawodnicy XXL byli bardziej skuteczni wynik byłby wyższy.

Ciekawym widowiskiem okazał się mecz Wiśniowej z Fair Play. Wicelider w pierwszej połowie szybko osiągnął przewagę trzech bramek, beniaminek jednak przełamuje się i do przerwy jest tylko 2:3. Na drugą połowę Wiśniowa wyszła bardziej skoncentrowana i w 22 minucie jest remis 3:3. Przeciwnicy szybko jednak odpowiadają i jest 3:4. Beniaminek walczy dzielnie ale to Fair Play powiększa swoją przewagę i po końcowej syrenie może się cieszyć z kolejnego zwycięstwa, tym razem wygrywając 9:6.

Następna 8 kolejka w środę, 16 stycznia, od godz.17:00.

WYIMAGINOWANI CHŁOPCY – LA LIGA 11:8 (4:5)

Wyimaginowani:5-Luber, 3-Sz.Borowy, 2-Sobczyński, 1-Kujawa,

La Liga:2-B.Fudali, Graca, M.Krawczyk, Kurzeja,

KAROLINA JUNIOR – XXL BOLESŁAWICE 2:13(1:6)

Karolina:1-Kusio, Zgórecki,

XXL:6-Gałka, 4-Koblowski, 3-Rajter

ZNAJOMI FRYZJERA – SZCZYPIORKI 5:7 (2:4)

Znajomi:2-Kolasiński, 1-J.Gradowicz, Myśliński, R.Kwiatkowski