Venus Nowice liderem JALPH, przerwa w rozgrywkach

W rozgrywkach Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej nastąpiła kolejna zmiana lidera. Darbor Bolesławice ograł Ebueee Ehee, co skrzętnie zostało wykorzystane przez piłkarzy Venus Nowice, którzy łatwo wygrali z Tabalugą Reactivation. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Venus zostali samodzielnymi liderami ligi, a Ebueee spadło na 5 miejsce.

Na drugie miejsce wskoczył FC Chaos, który po dramatycznym meczu wygrał 7:6 z Zebra Team. Trzecie zwycięstwo odniosło B-Clasito, tym razem z Znajomymi Fryzjera. W meczu jak dotąd najsłabszych drużyn – LKS Piotrowice przegrywa z Teczą Bolesławice. Było to pierwsze zwycięstwo Tęczy, dzięki czemu Tęcza przeskoczyła Znajomych Fryzjera w lidze.

W tej kolejce najlepiej strzelali P. Kloc (Zebra) i J. Smutek (Chaos), którzy zdobyli po 4 trafienia. Lider strzelców – A. Krzykalski trafił do siatki rywala trzy krotnie i z dorobkiem 21 bramek przewodzi w klasyfikacji Króla Strzelców Ligi. W sumie w tej kolejce padło 43 bramki najwięcej w meczu Zebra-Chaos 13 (6:7). Sędziowie pokazali 3 kartki wszystkie żółte.

Organizator ligi – Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej przypomina, że w dniu 15 lutego 2019 r. nastąpi planowana wcześniej przerwa w rozgrywkach Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. 7 kolejka zostanie rozegrana 22 lutego 2019 r.


źródło: JALPH

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.