Turniej w Pasiecznej wygrała ekipa z Czech

turniej_pasieczna_fot1 czerwca 2014 r. w Pasiecznej odbył się turniej piłki plażowej o Puchar Prezesa „Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Pasieczna”. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie, ale w przygotowaniach i przy obsłudze imprezy zaangażowani byli również członkowie Rady Sołeckiej, Ochotniczej Straży Pożarnej a także dzieci, które pełniły funkcję pomocników sędziego.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: dwie z Pasiecznej oraz po jednej z Czech, Nowic i Jaworzyny Śląskiej. Puchar zdobyli reprezentanci Czech: Piotr i Adam Rzezała, drugie miejsce przypadło gospodarzom, a wywalczyli je Andrzej i Kuba Milańczyk, a trzecim miejscem musieli zadowolić się reprezentanci Jaworzyny Śląskiej: Monika Siwiak i Marcin Kruk. Panie Kamila Nabielec i Aleksandra Włodarczyk z Nowic uplasowały się na czwartym miejscu, a drugiemu zespołowi gospodarzy – Annie Kołaczyk i Pawłowi Kozioł przypadło miejsce piąte.

Wszyscy zawodnicy – bez względu na zajęte miejsca, dobrze się bawili, a zgromadzeni kibice mieli możliwość obejrzenia sympatycznej rywalizacji, którą doceniali gromkimi brawami. Organizatorzy dziękują wolontariuszom: Włodzimierzowi Woźniakowi i Edwardowi Dudkiewiczowi za sprawne i w pełni profesjonalne prowadzenie turnieju.

Turniej zorganizowano w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców gminy poprzez rozwój w zakresie umiejętności sportowych, organizację zajęć, zawodów, rozgrywek i turniejów sportowych (…)”

źródło: www.jaworzyna.net, Prezes Stowarzyszenia, Zofia Gruszecka

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.