w

Tenisowe derby Gminy w sobotę

glks Jaworzyna Śląska tenis stołowy

glkstenisDo derbowego spotkania w grupie legnickiej IV ligi tenisa stołowego dojdzie w sobotę, 16 listopada br. (sobota) w Jaworzynie Śląskiej. Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej spotkają się dwie reprezentacje Gminnego Ludowego Klubu Sportowego: GLKS Jaworzyna Śląska Miasto i i GLKS Pastuchów.

W ostatniej kolejce, rozegranej 9 listopada br. tenisiści GLKS Jaworzyna Śląska pokonali na wyjeździe MKSTS Polkowice 4:10, natomiast GLKS Pastuchów przegrał u siebie z Odrą Głoska 3:10. Faworytem w gminnym pojedynku będzie ekipa z Jaworzyny Śląskiej, która zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, ale każde derby to wyjątkowe zmagania, więc nie należy przekreślać szans tenisistów występujących pod szyldem Pastuchowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

źródło: A. Korzystka, www.dozts.pl

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Jaworzyna w Młodzieżowym Sejmiku Wojewódzkim

Obchody Święta Niepodległości w Jaworzynie Śląskiej