Świetny występ Mateusza Jopka w Pardubicach

Mateusz Jopek Pardubice skok w dal Jaworzyna Śląska

Kolejne zawody lekkoatletyczne w Republice Czeskiej znowu zakończyły się szczęśliwie dla jaworzyńskiego skoczka w dal, Mateusza Jopka. Podczas dzisiejszego mityngu w Pardubicach „Pardubický atletický mítink” Mateusz nie tylko pokonał swoich rywali, ale znowu osiągnął znakomity wynik: 7,92 m.

Zaledwie cztery dni temu, podczas zawodów lekkoatletycznych w Karpaczu, Mateusz zajął drugie miejsce z wynikiem 7,67 m. Dzisiaj znowu okazało się, że zawody u naszych południowych sąsiadów przynoszą najlepszemu jaworzyńskiemu lekkoatlecie świetne rezultaty. Wszystkie udane próby Mateusza były powyżej 7,70 m, co świadczy o stabilizacji formy. Warto zauważyć, że najlepszy skok na odległość 7,92 m zaliczony został przy neutralnych warunkach, bez wiatru „w plecy”.

Wyniki zawodów w skoku w dal, Pardubice (republika Czeska), 22.07.2020 r.

Gratulacje kolejnych wygranych zawodów i świetnego wyniku.

fot.: FB. Z. Kokot (trener)

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.