w

Sukces jaworzyńskiej siatkówki w Ząbkowicach Śląskich

09 listopada 2019 r. w Ząbkowicach Śląskich uczennice Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej wzięły udział w kolejnym turnieju piłki siatkowej w ramach programu Volleymania Dolny Śląsk. Czwórki siatkarskie wywalczyły jakże cenne II miejsce na tych zawodach. Reprezentowały nas: Kamila Kołtunowicz, Hanna Pałeczka, Hanna Sułek, Anna Maria Michalska, Wiktoria Nalichowska oraz wspierająca mentalnie i duchowo swoje koleżanki Kalina Pawlaczyk. Cieszymy się z sukcesu siatkarek, jest to najlepsze do tej pory zdobyte przez dziewczyny miejsce.

W zawodach wzięły również udział młodsze siatkarki: Wiktoria Wardziak, Małgorzata Musielewicz, Maja Bartczak, Milena Elżbieciak, Zofia Sułek oraz Zuzanna Waligóra. Dziewczyny miały okazję na sportowo, aktywnie spędzić czas, doskonaląc swoje umiejętności siatkarskie. Opiekę na zawodach sprawowała pani Aneta Kiszczyszyn. Dziękujemy za wsparcie w ciężkich i żmudnych treningach Panu Wiesławowi Dybłowi.

źródło: Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dzieci Dzieciom po raz szósty

Mażoretki z Jaworzyny na paradzie we Wrocławiu, 11.11.2019 r.