Sukces Jakuba Bielińskiego w Jeżowie Sudeckim

SONY DSC

Po kilku mniej udanych wyścigach, zawodnik sekcji kolarskiej MKS Karolina junior młodszy, Jakub Bieliński zanotował zwyżkę formy. Na szosowej czasówce w Jeżowie Sudeckim (06.06.2015 r.), zaliczanej do cyklu czasówek sudeckich na dystansie 3 km pod górę, zajął trzecie miejsce. Jego koledzy z drużyny zajęli następujące miejsca Jakub Żuraw czwarte, Jakub Lisiecki ósme, Marcin Zarębski dziewiąte. Tradycyjnie dobry występ zaliczyły dziewczęta. I tak w juniorkach młodszych najlepsza była Paulina Pastuszek a trzecia Sara Tonder. Młodziczka Kamila Pastuszek zajęła piąte miejsce.

7 czerwca 2015 r. w Boguszowie Gorcach w wyścigu MTB, który był I-edycją Górali na Start i III-edycją Pucharu Polski – Eliminacją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, troje zawodników zdobyło punkty umożliwiające start w finale. Na bardzo trudnej technicznej trasie doszło do licznych upadków i kontuzji. Z naszych zawodników, najlepiej pojechała młodziczka Kamila Pastuszek wykręcając czwarte miejsce. Juniorki młodsze w EOOM dojechały na siódmym Paulina Pastuszek i na jedenastym Sara Tonder. Jakub Bieliński zdobył pierwsze punkty zajmując w bardzo licznej stawce dwudzieste czwarte miejsce, Jakub Lisiecki był trzydziesty drugi a Jakub Żuraw trzydziesty siódmy.

źródło: MKS Karolina