w

Startują zapisy do XVIII edycji JALPH

JALPH Jaworzyna Śląska

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Podobnie jak w poprzednim sezonie ligi, planowana jest jedna runda rozgrywek, które rozpoczną się w styczniu 2021 r.

Udział w rozgrywkach mogą wziąć zorganizowane grupy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, uczniów szkół podstawowych, zawodników klubów piłkarskich mających 12 lat i więcej. Rozegrana zostanie jedna runda ligowa oraz faza play-off, która wyłoni ostateczną klasyfikację drużyn. W związku z wprowadzonymi ograniczeniami w organizacji wydarzeń sportowych, mecze będą odbywać się bez udziału publiczności. Organizatorzy planują jednak prowadzenie transmisji wideo „na żywo” z każdej kolejki.

W sezonie 2020/21 będzie mogło wziąć udział 8 drużyn. Pierwszeństwo mają drużyny z terenu Gminy Jaworzyna Śląska, które brały udział w poprzednich edycjach ligi. Przewidywany termin zakończenia rozgrywek to marzec 2021 r.

Regulamin rozgrywek, dodatkowe informacje na temat udziału oraz wzory dokumentów zgłoszeniowych dostępne są na stronie www.sokibp.pl.

źródło: Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Inwestycje FIL Jaworzyna Śląska

Ponad 8 milionów złotych na inwestycje w gminie

Konkurs rodzinne kolędowanie Jaworzyna Śląska

Konkurs – Rodzinne kolędowanie