Rozgrywki ligowe – nikt nie zdobył punktów

IMGP4255Zarówno w lidze okręgowej, jak i w klasie „A” piłkarze seniorskich drużyn z terenu naszej gminy nie zdobyli żadnego punktu. Na własnym boisku w Jaworzynie Śląskiej seniorzy MKS Karolina przegrali z Unią Złoty Stok 1:3. Na prowadzenie pierwsza wyszła drużyna gości. Stało się to już w 16 minucie, a taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie i przeprowadzonych w niej zmianach, w 61 minucie po dobrym dograniu Grzegorza Furmankiewicza piłkę w bramce rywali umieścił Ireneusz Chrzanowski. Niestety niespełna kwadrans później bramkę strzelają zawodnicy ze Złotego Stoku, a chwilę później drugą żzółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Mateusz Wirchniański, osłabiając jaworzyńską drużynę.

Pomimo tego zawodnicy MKS Karolina nie poddawali się i byli bliscy kolejnego wyrównania, jednak Radosław Piech strzelając głową trafia w słupek. Do końca spotkania nie udało się już jednak wyrównać, a w doliczonym czasie gry drużyna Unii strzela kolejną bramkę, ustalając wynik spotkania na 1:3. Po tej przegranej MKS ma zaledwie dwa punkty przewagi nad drużynami ze strefy spadkowej.

Wyniki 25 kolejki ligi okręgowej:

MKS Karolina – Unia Złoty Stok 1 – 3
Piast Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna 1 – 1
Skalnik Czarny Bór – Zjednoczeni Żarów 0 – 0
Pogoń Pieszyce – Trojan Lądek Zdrój 0 – 1
Piławianka Piława Górna – Kryształ Stronie Śląskie 4 – 1
Sparta Ziębice – Stal Świdnica 4 – 3
Nysa Kłodzko – Victoria Świebodzice 0 – 2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Iskra Jaszkowa Dolna 2 – 2

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania MKS Karolina – Unia Złoty Stok

W klasie „A” Tęcza Bolesławice przegrała na własnym boisku z KS Walim 3:5 i to kolejny mecz, w którym nie zdobywa punktów. Z dorobkiem 17 punktów Tęcza zamyka tabelę ligową. Piłkarze Venus Nowice ulegli na wyjeździe Włókniarzowi Głuszyca 1:2, a Grom Witków niespodziewanie przegrał w Mrowinach z Zielonymi stosunkiem 1:2 .

Wyniki 25 kolejki A-klasy:

Zdrój Jedlina-Zdrój – Cukrownik Pszenno 2:2
Tęcza Bolesławice – KS Walim 3:5

Nysa Kłaczyna – Sudety Dziećmorowice 2:1
Zieloni Mrowiny – Grom Witków 2:1
Biały Orzeł Mieroszów – Czarni Wałbrzych 2:2
Granit Roztoka – Górnik Boguszów-Gorce 4:0
Włókniarz Głuszyca – Venus Nowice 2:1
Gwarek Wałbrzych – Unia Jaroszów 1:2

źródło: www.mkskarolina.pl, www.grom.witkow.pl

Podobne artykuły