Rowerowy rajd i Święto pieczonego ziemniaka


AKTUALIZACJA – Pragniemy poinformować, że ze względu na zapowiadane obfite opady deszczu w najbliższą sobotę, Rodzinny Rajd Rowerowy połączony z Piknikiem Pieczonego Ziemniaka odbędzie się 12 października 2019. Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za zmianę terminu. Każdy z uczestników Rajdu bierze w nim udział na własną odpowiedzialność.

MKS Karolina

W najbliższy weekend, 5 października 2019 r. odbędzie się kolejny Rodzinny Rowerowy połączony ze Świętem Pieczonego Ziemniaka. Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej zaprasza razem ze Stowarzyszeniem „Nowice Nasza Wieś” do aktywnego spędzenia wolnego czasu – na rowerach oraz w rodzinnym gronie przy jesiennym ognisku. Szczegóły na plakacie informacyjnym.

źródło: MKS Karolina

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.