w

Rodzinny Rajd Rowerowy

Podczas tegorocznych Dni Jaworzyny Śląskiej ruszyła I edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Zainteresowanie rajdem pomimo niesprzyjających warunków pogodowych przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów, albowiem pojawiło się ponad 65 chętnych do rekreacyjnego przejechania się rowerem.

Po powrocie na Wszystkich uczestników czekał ciepły poczęstunek, oraz losowanie atrakcyjnych nagród ufundowane przez naszych sponsorów, którymi byli: Urząd Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska, ZPS „Karolina”, Restauracja „Magnolia-Rast”, Firma JAKO, Firma RAAMAR, Firma „Zebra” oraz przez osoby prywatne, Patryk Krzeczowski.

Wsparcia technicznego podczas rajdu udzielała nam  grupa kolarska „ZARĘBSKI TEAM” prowadzona przez Jarosława Zarębskiego.

Organizatorami byli: Miejski Klub Sportowy „Karolina”, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jaworzyna Śląska, Urząd Miasta i Gminy Jaworzyna Śląska, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna oraz Parafia św. Józefa Oblubieńca w Jaworzynie Śląskiej.

Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania i podziwu za bezpieczny przejazd i kulturalne zachowanie na trasie. Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez MKS „Karolina” oraz naszych partnerów.Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dni Jaworzyny Śląskiej 2019, 8 czerwca 2019 r.

Parafiada w Jaworzynie Śląskiej