w

Piłkarze rozegrali zaległe mecze

Grom Witków mecz

Drużyny piłkarskie z terenu Gminy Jaworzyna Śląska rozegrały część swoich zaległych meczów. W lidze okręgowej seniorów, grupie wałbrzyskiej Grom Witków podejmował na własnym boisku Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Do przerwy piłkarze z Witkowa przegrywali 0:3 i wydawało się, że mecz jest już przegrany. Grom odbudował się jednak w szatni i w drugiej połowie spotkania zdobył 4 gole, wygrywając spotkanie. Bramki dla Witkowa strzelili: Kloc Przemysław (2), Jakub Smutek i Łukasz Cegielski.

Tak piłkarze Gromu Witków cieszyli się z wygranej (wideo z profilu FB Gromu Witków).

🤟🏼👌🏼⚽️💪🏼⚪️🔵4️⃣:3️⃣❤️😍🤪😎

Posted by LKS Grom Witków on Sunday, November 22, 2020

W piłkarskiej klasie A, II grupie wałbrzyskiej drużyna Darboru Bolesławice także rozegrała zaległy mecz. W Bolesławicach Darbor podejmował Piławiankę z Piławy Górnej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Gole strzelili Karol Bohajczuk i Mariusz Morąg.

Darbor Bolesławice za tydzień będzie miał szansę na zdobycie lidera tabeli w rundzie jesiennej. Wszystko rozstrzygnie się podczas meczu z Czarnymi Sieniawka. Jeśli Darbor wygra, zostanie mistrzem rundy jesiennej II grupy wałbrzyskiej klasy A.

Wyniki zaległych spotkań ligi okręgowej, grupa wałbrzyska, 21-22 listopada 2020 r.

Zdrój Jedlina Zdrój4:3Trojan Lądek Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój3:1Sparta Ziębice
Grom Witków4:3Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie4:1Zjednoczeni Żarów
Płomień Makowice1:1Victoria Świebodzice

Wyniki zaległych spotkań klasy A, II grupa wałbrzyska, 22 listopada 2020 r.

Zryw Gola Świdnicka3:1LKS Marcinowice
Sudety Kątki3:3Czarni Sieniawka
Boxmet Piskorzów2:2Delta Słupice