Piłkarska Wielka Sobota – wyniki

IMGP3275Miniona Wielka Sobota okazała się szczęśliwa dla piłkarzy MKS Karolina, którzy zdemolowali na własnym boisku drużynę Kryształu ze Stronia Śląskiego. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną podopiecznych Tomasza Mojsy 6:1 (3:0). Bramki dla MKS Karolina zdobyli: 4 – Ignatowicz, 1 – Tymcik i Ptak.

Iskra Jaszkowa Dolna – Zjednoczeni Żarów 3 – 3

W A-klasie wszystkie drużyny z terenu naszej gminy zanotowały porażki. Do nieprzyjemnej sytuacji podczas spotkania drużyn Nysa Kłaczyna i Granit Roztoka. Mecz został przerwany w 78 minucie przy stanie 2:2 po tym, jak po obejrzeniu czerwonej kartki zawodnik Granitu zabrał i odrzucił gwizdek sędziego. Wcześniej mecz był przerywany z powodu bójek kibiców.