w

Pierwsza kolejka JALPH

Za nami pierwsza kolejka tegorocznych rozgrywek Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. W pierwszych meczach nie było niespodzianek. Liderem została broniąca tytułu La Liga,która rozgromiła Znajomych Fryzjera 18:4. Połowę bramek dla La Ligi zdobył Grzegorz Borowy, który został prowadzącym w klasyfikacji strzelców. Najciekawszym spotkaniem okazał się było mecz GLOB MAX z beniaminkiem ligi Wiśniową. Do przerwy 5-krotny mistrz ligi prowadził 5:1 ale po przerwie role się odwróciły i po czterech bramkach drużyny z Wiśniowej na tablicy pojawił się wynik 5:5. Stary mistrz szybko się pozbierał i ostatecznie wygrał 9: 7. Z pośród beniaminków wygrali tylko Wyimaginowani Chłopcy pokonując juniorów Karoliny 9:4. W meczu otwarcia bez większych problemów XXL Bolesławice pokonali Szczypiorki 11:7.