w

Nowe władze w Miejskim Klubie Sportowym

Podczas nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Miejskiego Klubu Sportowego “Karolina” w dniu 24 stycznia br. zmienił się Zarząd stowarzyszenia. Na zebranie licznie przybyli nie tylko członkowie klubu, ale także kibice i sympatycy sportu, wypełniają stadionową kawiarnię po brzegi.

Po krótkich wypowiedziach przedstawicieli dotychczasowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, którzy podziękowali za dotychczasową współpracę członkom klubu, kibicom oraz władzom gminy przystąpiono do procedury wyboru władz klubu. Prowadzącym zebranie został wybrany Pan Artur Nazimek. Następnie, spośród 9 kandydatów członkowie klubu wybrali nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną, w których skład weszli:

Zarząd:

Prezes Zarządu: Łukasz Czajkowski

Wiceprezes: Grzegorz Ignatowicz

Wiceprezes: Paweł Tonder

Sekretarz: Grzegorz Bukała

oraz jako członkowie Zarządu: Sylwester Bartczak, Mateusz Ptak i Michał Grajaszek

Komisja Rewizyjna: Katarzyna Chmielowiec, Grażyna Krzeczowska, Stefan Dobroń

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

JALPH, Doceniani inaczej – Car Valet Jaroszów, 21.01.2011 r.

Pierwszy sparing seniorów MKS Karolina