Młode siatkarki z Jaworzyny na turnieju w Twardogórze

Siatkówka Szkoła Jaworzyna Śląska

W dniu 28.09.2019 r. w hali GOSiR przy ul. Wrocławskiej 39 w Twardogórze odbył się pierwszy w sezonie 2019/2020 turniej w ramach programu Volleymania Dolny Śląsk.

Szkołę Podstawową z Jaworzyny Śląskiej reprezentowały „czwórki siatkarskie”: Kamila Kołtunowicz, Hanna Sułek, Hanna Pałeczka, Anna Maria Michalska, Wiktoria Nalichowska oraz Kalina Pawlaczyk.

Dziewczyny miały sporo radości w fazie grupowej, gdzie na cztery rozegrane mecze wygrały trzy z Ząbkowicami Śląskimi, Obornikami i Brzegiem Dolnym, jeden mecz przegrały z Miękinią i weszły do fazy prim rozgrywek z drugiego miejsca w grupie. W dalszych rozgrywkach przegrały trzy mecze, jeden wygrały zajmując ostatecznie 8 miejsce na 15 zespołów. Turniej otworzył i zamknął trener główny Volleymanii Dolny Śląsk Karol Maksymiuk. Dla uczestników turnieju oprócz sportowych emocji przygotowany został również zdrowy posiłek. Organizator: MLKS Echo Twardogóra Współorganizator: Fundacja Volley Wrocław, Urząd Marszałkowski Dolny Śląsk.

źródło: A. Kiszczyszyn, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.