MKS ponownie wygrywa

Kolejną wysokie zwycięstwo w rozgrywkach I grupy wałbrzyskiej A klasy odniosła drużyna seniorów MKS Karolina. W miniony weekend piłkarze z Jaworzyny udali się do Roztoki (gmina Strzegom), gdzie pokonali lokalną drużynę Granitu aż 3:7. Hattrickiem  w tym spotkaniu popisał się Grzegorz Ignatowicz, natomiast pozostałe bramki dla Karoliny strzelali Tymcik, Graca, Karpacz i Ptak. Swój debiut w bramce MKS’u zaliczył Mariusz Duśko, który przyszedł do Karoliny z drużyny Venus Nowice. W ostatnich dwóch spotkaniach piłkarze z Jaworzyny imponują ilością strzelonych bramek: zdobyli ich aż szesnaście, jednak z drugiej strony stracili ich 7. Dzięki zwycięstwu nad Granitem i remisowi w meczu Gwarek Wałbrzych – Cukrownik Pszenno (2:2), MKS awansował na czwarte miejsce w tabeli ze strata jedynie dwóch punktów do lidera – LKS Bystrzyca.

Także juniorzy MKS zdobyli cenny punkt na wyjeździe, remisując bezbramkowo z Bielawianką Bielawa, która do tej pory zajmowała 7 miejsce w tabeli ligi okręgowej juniorów.

Venus Nowice ulegli na wyjeździe Czarnym Wałbrzych 2:1 i znajdują się obecnie na 12 miejscu w tabeli A klasy z dorobkiem 20 punktów.

W lidze okręgowej seniorów Grom Witków pokonał na wyjeździe 1:2 drużynę Iskry Jaszkowa Dolna i nadal utrzymuje wysokie, trzecie miejsce w tabeli.

Zobacz:

Galeria zdjęć z meczu Grani Roztoka – MKS Karolina

Bramki z meczu Granit Roztoka – MKS Karolina

Podobne artykuły

3 Thoughts to “MKS ponownie wygrywa”

  1. kura80

    MKS! MKS!

  2. DŻONY

    A w niedziele z Sudetami dadza rade?

  3. kura80

    Co maja nie dac, jak dadza!

Comments are closed.