Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej

mikolajkowy2015Jak co roku, w okresie przedświątecznym SOKiBP organizuje  Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej, który zostanie rozegrany 5 grudnia w sali sportowej przy ulicy Powstańców 12. Podobnie jak w poprzedniej edycji, impreza zostanie rozegrana jako memoriał Zenona Parkitnego, wieloletniego wiernego kibica rozgrywek piłki nożnej i halowej w Gminie Jaworzyna Ślaska.

Do udziału w turnieju organizator zaprasza drużyny składające się z maksymalnie 10 osób powyżej 16 roku życia. Zgłoszeń można dokonywać do 3 grudnia 2015 r. w Sekretariacie SOKiBP: osobiście lub telefonicznie 74 8584136 oraz pocztą elektroniczną na adres kontakt@sokibp.pl. Ilość drużyn, które mogą wziąć udział w Turnieju jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karta zgłoszenia, która należy dostarczyć do Organizatora przed rozpoczęciem Turnieju do pobrania poniżej.

W turnieju obowiązuje wpisowe w wysokości 40 zł od drużyny, do uiszczenia w dniu imprezy. Organizator zapewnia nagrody rzeczowe w postaci okolicznościowych pucharów i dyplomów, nagrody indywidualne.  Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godzinę 16:00.

Karta zgłoszenia do Turnieju.

źródło: SOKiBP

Podobne artykuły