w

Mecz “Uczniowie” kontra “Osiedle i przyjaciele”

mecz_dzieci16 września 2014 r. przy pięknej pogodzie rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, a drużyną osiedla przy ulicy Ceglanej  (i przyjaciół). Mecz od początku był bardzo wyrównany i zacięty. Zgromadzona publiczność dopingowała swoje zespoły. Do przerwy na tablicy widniał wynik 7:5 dla uczniów. W drugiej połowie role się odmieniły i drużyna “Osiedla” zaczęła odrabiać straty. 7 bramek w tym meczu strzelił Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Pan Grzegorz Grzegorzewicz, dzięki czemu mecz zakończył się wynikiem remisowym 10 :10. Została zarządzona seria rzutów karnych w celu wyłonienia zwycięzcy meczu. Rzuty karne lepiej wykonywała drużyna dorosłych z osiedla, wygrywając ostatecznie 13:12. W przerwie meczu doszło też do konkursu “rzutów karnych”, które wygrał uczeń podstawówki Dawid Antczak. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom meczu i zgromadzonym kibicom za doping. Nagrody w postaci słodkich upominków ufundowała Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Teresa Gawron oraz członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej Pan Andrzej Zadziorski.

źródło: Kontakt, A. Zadziorski