La Liga liderem JALPH

Po 2 kolejkach Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej na czele tabeli znajduje się LA LIGA. Tym razem dotkliwej porażki doznali Szczypiorki ulegając zeszłorocznemu mistrzowi 4:17. Pierwsze 3 punkty zdobyła Wiśniowa, która po dobrej grze pokonała Wyimaginowanych Chłopców 10:3 (7′ Duśko broni rzut karny). W najciekawszym meczu kolejki vice mistrzowie z poprzedniego sezonu Fair Play pokonali  jedną bramką XXL Bolesławice 8:7. Fair Play szybko odskoczyli rywalom na przerwę schodzili z prowadzeniem 5:3. Po przerwie XXL odrabia straty i w 32′ widnieje na tablicy remis 5:5. Końcówka należy jednak dla drużyny Fair Play, która ostatecznie wygrywa 8:7. W ostatnim meczu Znajomi Fryzjera niespodziewanie ogrywają GLOB MAX 15:9. Trzeba dodać, że GLOB MAX wystąpił w tym meczu w okrojonym składzie (grało tylko 4 zawodników) ale i tak do przerwy dotrzymywali kroku rywalom.

WIŚNIOWA – WYIMAGINOWANI CHŁOPCY 10:3 (6:2)

WIŚNIOWA:2-T.Charytanowicz, M.Masny, Szuba, Wdowiak, 1-Spłocharski, Śliwa,