Komplet zwycięstw

W sumie 9 punktów zdobyły drużyny Gromu Witków, MKS Karolina oraz Venus Nowice w przedświątecznej kolejce rozgrywek ligowych.

Grom Witków po raz kolejny pokazał klasę wygrywając z wymagającym rywalem, jakim z pewnością jest drużyna Świdnickiej Stali. Dzięki zwycięstwu na własnym boisku 1:0, Grom awansował na pozycję wicelidera tabeli ligi okręgowej seniorów. W meczu w Witkowie kolejną bramkę do swojego strzeleckiego dorobku dołożył Przemysław Kloc, który przoduje w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców ligi. W tym sezonie Przemysław zdobył już 24 gole.

MKS Karolina przerwała złą passę i wygrała wysoko z Zielonymi Mrowiny 4:0. Pierwsza połowa meczu, w której zawodnicy MKS’u nie potrafili wykorzystać okazji do strzelenia bramki, zakończyła się wynikiem 0:0. Po przerwie,  w pierwszej akcji jaworzynian, Piotr Jarzembowski zdobywa głową bramkę na 1:0. Kilka minut później bramkarza gości pokonuje ładnym strzałem Tomasz Krawczyk. W 67 minucie trzecią bramkę dla Karoliny tuż po wejściu na boisko za Sienkiewicza, zdobywa Tomasz Majewski. Czwarta bramka dla MKS’u pada łupem Wojciecha Sowy (71 minuta). Do końca spotkania piłkarze Karoliny naciskają na zmęczonych już Zielonych, jednak do końcowego gwizdka sędziego nie padła już żadna bramka. Zwycięstwo nad Mrowinami przełożyło się na awans MKS’u na 4 miejsce w tabeli A klasy seniorów.

W pojedynku beniaminków A klasy, seniorzy Venus Nowice pokonali drużyną Kolibra z Uciechowa 3:0. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie, a na listę strzelców wpisali się Janusz Charytanowicz (56 minuta) i Robert Charytanowicz (79 i 93 minuta). Venus Nowice znajduje się obecnie na 11 miejscu tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania MKS Karolina – Zieloni Mrowiny 4:0.

Zobacz bramki ze spotkania MKS Karolina – Zieloni Mrowiny.