Kolejny sukces Mateusza, tym razem na Drużynowych Mistrzostwach Polski

Mateusz Jopek Jaworzyna Śląska

Osiem najlepszych lekkoatletycznych drużyn klubowych rywalizowało 1 sierpnia 2019 r., w Jeleniej Górze, podczas PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski. Barwy swojego klubu – KZ AZS AFW Wrocław reprezentował w skoku w dal jaworzynianin – Mateusz Jopek.

Mateusz Jopek Jaworzyna Śląska

Start w tych prestiżowych zawodach zakończył się dla Mateusza sukcesem, gdyż w klasyfikacji indywidualnej osiągnął on najlepszy rezultat i ukończył zawody na najwyższym stopniu podium. Skokiem na odległość 7 m 68 cm przypieczętował wygraną i pomógł swojemu klubowi zająć trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Trenerem Mateusza jest Pan Zdzisław Kokot.

Kolejne gratulacje i życzenia sukcesów na nadchodzących zawodach w Republice Czeskiej.

Wyniki indywidualne zawodów w skoku w dal, Jelenia Góra, 01.08.2019 r.

1 JOPEK Mateusz, KS AZS AWF Wrocław 7.68 m
2 RÓŻAŃSKI Mateusz, KS AZS AWF Kraków 7.58 m
3 KUCH Andrzej, OŚ AZS Poznań 7.36 m
4 LOGINOV Nikita, RKS Łódź 7.22 m
5 GĄBKA Bartosz, AZS-AWF Warszawa 6.97 m
6 LESZCZUK Bartosz, AZS UMCS Lublin 6.69 m
7 WYSZYŃSKI Paweł, KS Podlasie Białystok 6.32 m

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.