Kolejne mecze odwołane

zieloni_mecz12Podajemy oficjalny komunikat Komisji ds. Rozgrywek OZPN Wałbrzych w sprawie meczy, które miały być rozegrane w dniu 30 marca 2013 roku.

Komisja ds. Rozgrywek OZPN Wałbrzych z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne postanowiła odwołać rozgrywanie meczy w terminie 30.03.2013 Klasy Okręgowej Seniorów, Klasy Okręgowej Juniorów i klasy „A” seniorów grupy 1,2 i 3.

Jednocześnie informuje się kluby:

1. klub będący gospodarzem zawodów o ile stwierdzi, że miejscowe warunki umożliwiają rozegranie tych zawodów, wówczas informuje zainteresowany klub oraz Komisje ds. Rozgrywek OZPN Wałbrzych o możliwości rozegrania tych zawodów.

2. informacja winna być przekazana do Komisji ds. Rozgrywek oraz do zainteresowanego klubu: faxem lub za pomocą poczty elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 28.03.2013 do godz. 12.00 (po tym terminie Komisja ds. Rozgrywek uzna , że mecz się nie odbędzie)

3. Komisja ds. Rozgrywek po otrzymaniu informacji o możliwości rozegrania zawodów poinformuje właściwe Kolegium Sędziów do wyznaczenia obsady.

źródło: OZPN Wałbrzych

Podobne artykuły