w

Kolarze GLKS Jaworzyna Śląska na przełajach

Kolarstwo Jaworzyna Śląska GLKS

Chociaż koniec listopada i sezonu kolarskiego zbliża się wielkimi krokami, młodzi kolarze GLKS Jaworzyna Śląska nadal zmagają się w zawodach.

Tym razem wzięli udział w Ogólnopolskim Wyścigu w kolarstwie przełajowym III CROSS Kędzierzyn TRIBIKE. Impreza posiadała range Pucharu Polski klasy B i przyciągnęła kilkuset zawodników z Polski i zagranicy. Zawody odbyły się 21 listopada 2020 r. w Kędzierzynie-Koźlu.

W rywalizacji wzięło udział ośmiu zawodników GLKS w Jaworzynie Śląskiej. Wiodąca lasami i bardzo piaszczysta trasa najeżona była szykanami i sztucznymi przeszkodami. Młodzi kolarze reprezentujący jaworzyński klub zdobyli kolejne umiejętności przydatne w kolarskim rzemiośle.

W kategorii Żak najlepiej pojechał Oliwier Okarmus zajmując szóste, premiowane miejsce. Jedenasty w tej samej kategorii był Adrian Miklaszewski, a dwudziesty pierwszy Mateusz Mitura. Młodzicy GLKS zajęli następujące miejsca: czterdziesty pierwszy był Bartosz Kasperek, czterdziesty drugi Piotr Tomczak, czterdziesty ósmy Marcin Romaniecki, pięćdziesiąty pierwszy Roch Góra. W kategorii Junior młodszy Krystian Smereczniak był trzydziesty dziewiąty.

źródło: FB: trener Antoni Szewczyk, GLKS Jaworzyna Śląska

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Koronawirus ddma zasady

Sklepy w reżimie sanitarnym, szkoły zamknięte do Bożego Narodzenia

Grom Witków mecz

Piłkarze rozegrali zaległe mecze