w

Kolarze GLKS Jaworzyna Ślaska na przełajach w Suszcu

GLKS Jaworzyna Śląska sekcja kolarska
GLKS Jaworzyna Śląska sekcja kolarska

Sezon przełajowy w Polsce rozkręca się, a wraz z nim zawodnicy sekcji kolarskiej Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Jaworznie Śląskiej. Wczoraj, 24 października 2020 r. kolarze reprezentujący jaworzyński klub dobrze spisali się w Suszcu, na ogólnopolskim wyścigu. Na szybkiej, trawiastej trasie o długości okrążenia 2.5 km i przy bardzo dużej frekwencji startujących zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych zawodnicy GLKS osiągnęli następujące wyniki.

W kategorii Żak ósme miejsce zajął Oliwier Okarmus, dwunaste Adrian Miklaszewski, a dwudzieste pierwsze Mateusz Mitura. W kategorii Młodzik dwudziestu siódmy był Piotr Tomczak, dwudziesty dziewiąty był Bartosz Kasperek. Junior młodszy Krystian Smereczniak przyjechał czterdziesty drugi.

Wyjazd zrealizowano że środków dotacji Gminy Jaworzyny Śląskiej.

Więcej fotografii na stronie Sekcji kolarskiej GLKS Jaworzyna Śląska.

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Piłka nożna

Nowice wygrywają 11:0, Porażki Gromu i Karoliny

dzień poczty polskiej jaworzyna śląska przedszkole

Dzień listonosza w przedszkolu