Kłopoty lidera w JALPH “Darbor CUP’2014”

jalph10W Jaworzyńskiej Amatorskiej Lidze Piłki Halowej “Darbor CUP’2014” trwa walka o 4 miejsce w tabeli, które zagwarantuje grę w półfinałach. O to miejsce wciąż walczą jeszcze cztery zespoły z miejsc 4-7. Końcówka rozgrywek ligowych zapowiada się bardzo interesująco. W 10 kolejce, w każdym meczu, o końcowych rezultatach decydowały ostatnie minuty. Największą niespodziankę sprawił Green Team, który pokonał lidera – Osiedle i Przyjaciele. Ebueee Ehee musiało się natrudzić, by wygrać z Venusem Nowice. Nie lada wyczynu dokonał Darbor, który po 1 połowie przegrywał 0:4 z Sport Team, a w 34′ notował wynik 2:7 i jednak zdołał wygrać spotkanie 8:7. Ciekawie było również w spotkaniu, w którym Znajomi Fryzjera pokonali Lucky Looser. W tym meczu też zaważyła końcówka spotkania.

ZNAJOMI FRYZJERA – LUCKY LOSER 8:5(4:4)
Znajomi:4-Janiszewski, 2-M.Jędras, 1-R.Kwiatkowski, Myśliński,
Lucky:3-Kukliński, 1-Adamowicz, Gałka

EBUEEE EHEE – VENUS NOWICE 8:6 (5:4)
Ebueee:3-M.Gradowicz, 2-Graca, T.Krawczyk,1-Pindel,
Venus:3-B.Dyko, 1-D.Maciałek, T.Roman, D.Włodarczyk

DARBOR BOLESŁAWICE – SPORT TEAM 8:7(4:0)
Darbor:5-Klimczak, 2-Rajter, 1-Borodziuk,