w

Kibice zmierzyli się z seniorami MKS Karolina

W ostatnią sobotę, 20 listopada 2010 roku na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Ślaskiej seniorzy MKS Karolina rozegrali towarzyskie spotkanie z reprezentacją swoich kibiców. Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00 przy sztucznym oświetleniu. Początek spotkania okazał się zaskakujący, ponieważ pierwszą bramkę strzelili kibice. Seniorzy jednak szybko zdobyli kolejne bramki. Do przerwy wygrywali z kibicami 4:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:7 dla seniorów.

Wszyscy spodziewali się pogromu drużyny kibiców, jednak mecz przebiegał spokojnie, a obie drużyny potraktowały go raczej w kategorii zabawy niż rywalizacji. Kibice zapowiadają rewanż w dniu 2 stycznia 2011 roku, kiedy to obie reprezentacje spotkają się ponownie.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania.

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Mecz kibice MKS Karolina Jaworzyna Śląska

Nocny mecz Kibice – seniorzy MKS Karolina, 20.11.2010 r.

Jaworzyna na meczu Polska-WKS, 17.11.2010 r.