Karolina odpada z Pucharu Polski

karolina_szczawno_22Po przegranym 0:1 meczu z MKS Szczawno Zdrój seniorzy Karoliny żegnają się z tegoroczną edycją Pucharu Polski. Szczawno okazało się lepsze w organizacji gry, było zespołem szybszym i lepiej broniącym się. Seniorzy MKS Karolina zagrali słabo, bez polotu. Jedynie raz zagrozili bramce gości, kiedy to Ptak w 7′ oddał mocny strzał w kierunku bramki zza szesnastki. Niestety, piłka minęła tylko lewy słupek gości. W 15 minucie boisko opuścił kontuzjowany Tymcik (został odwieziony do szpitala). Tuż po tym wydarzeniu Niemczyk ze Szczawna Zdroju wbija głową piłkę do bramki Karoliny po dośrodkowaniu z wolnego. Lider ligi okręgowej miał jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku ale zawodnicy MKS byli łapani na spalonym. Było tak  przy trzech strzelonych bramkach, po których sędzia odgwizdywał spalonego. Drugą połowę Karolina zagrała także słabo i odpadła z rozgrywek o Puchar Polski. Seniorów MKS Karolina czeka teraz półtoratygodniowa pauza w rozgrywkach ligowych ze względu na wycofanie się z rozgrywek ligi okręgowej drużyny Bielawianki Bielawa. Kolejny mecz o punkty zagrają na wyjeździe 28 kwietnia br. z Trojanem Lądek Zdrój.

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 0:1 (0:1)

0:1 15′ – Niemczyk

Karolina:Burdzy(ż), -Krupczak, Krzeczowski(ż), Charytanowicz, M.Krawczyk, -Dąbrowski, Ptak, Tymcik(15’Bal), Kurzeja(52’Wysota(ż)), -Krzak(63’Bielat), Ignatowicz,

MKS Szczawno:Carbonetti(46’Walusiak), -Kula(ż), Niemczyk, Nadzieja, Kłosowski, Korulczyk(ż), Szyszka, Grześkowiak(66’Parzych), Szkudlarek(60’Słapek), Kulpa(70’Mrozowski), Słomowicz(53’Pyda),

Sędzia główny:Dawid Aksamit, asystęnci:1-Dariusz Szott, 2-Andrzej Celmer, KS:Kłodzko