JALPH – tylko czterech pretendentów do tytułu mistrza

Jaworzyńska Amatorska Liga Piłki Halowej

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej, w walce o tytuł mistrza ligi pozostały jeszcze cztery drużyny. W ostatniej kolejce, po przegranej z Chaosem odpadła Tabaluga Reactivation. Z czterech czołowych drużyn tylko Ebueee Ehee odniosło łatwe zwycięstwo, a pozostałe musiały się natrudzić aby zdobyć komplet punktów.

Jaworzyńska Amatorska Liga Piłki Halowej

Najtrudniejszą przeprawę miał Darbor Bolesławice, który do przerwy przegrywał już 0:2 ale ostatecznie wygrał 4:2. B-Clasito tylko do przerwy dotrzymywało kroku liderowi z Nowic, jednak po przerwie stanęło i dało sobie wbić 3 bramki. Chaos prowadził już 6:2 jednak pod koniec meczu nieco się pogubił i przewaga zmalała do 2 bramek. Tęcza nie sprostała wyżej notowanej Zebrze, choć jako pierwsza zdobyła bramkę.

Najwięcej w tej kolejce trafień zaliczył Tomasz Szewczak (Ebueee), który siedmiokrotnie trafił do siatki rywala. Adrian Krzykalski nadal prowadzi w kwalifikacji strzelców z 24 bramkami, o 4 więcej niż drugi Przemysław Kloc, a na trzecie miejsce awansował wspomniany Tomasz Szewczak z 12 bramkami. W tej kolejce padło 47 bramek najwięcej w spotkaniu Ebueee z Piotrowicami – 16. Sędziowie pokazali 2 żółte kartki.

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.