I Turniej – Toyota pomogła

W  Przedszkolu Samorządowym z Grupą Żłobkową w Jaworzynie Śląskiej odbył się I Turniej Piłki Nożnej. Do rywalizacji przystąpiły dzieci z grup 5 – 6 latków. Walka o puchar była zacięta. Zwycięzcy zostali wyłonieni w rzutach karnych.

Najlepszą drużyną okazała się grupa 6 latków „Jagódki”, II miejsce zajęły „Słoneczka”. Królem Strzelców został Kamil Gwardzik z grupy „Słoneczka”. Kamil strzelił 7 bramek. Na szczególne uznanie zasługuje postawa bramkarza Patryka Gromka z grupy Jagódki. Patryk obronił 5 rzutów karnych. Koncentracji i determinacji naszemu bramkarzowi może pozazdrościć bramkarz Kadry Narodowej – Wojciech Szczęsny. Zawodników do walki zagrzewały przedszkolne czirliderki z grupy „Krasnali”.

Najwięcej pracy mieli sędziowie – Rafał i Marcin Kwiatkowscy, którzy podczas meczów musieli rozwiązywać problemy, których normalnie nie można rozwiązać.

Selekcjonerzy kadry narodowej na Euro 2024 problem z zawodnikami mają już rozwiązany. Wystarczy wcześniej przyjechać do przedszkola w Jaworzynie Śląskiej.

Sponsorem I Turnieju Piłki Nożnej w Przedszkolu była Firma Toyota. Bardzo dziękujemy.

źródło: Przedszkole Samorządowe z Grupą Żłobkową

Podobne artykuły