Hit III ligi w Bolesławicach

_IGP6464Darbor Bolesławice po porażce z Akademią Orlik Jelenia Góra stara się wrócić na fotel lidera III ligi piłki nożnej kobiet. Podczas ostatniej kolejki spotkań, która rozegrana została 9 listoapda 2013 r., w Nowej Rudzie dziewczyny z Bolesławic pokonały 0:2 drużynę Piasta.

Piast Nowa Ruda – DARBOR Bolesławice- 0:2 (0:0)

0:1 – 57’ Klaudia Kurosz, 0:2 – 62’ Klaudia Kurosz (rzut karny)

DARBOR: Król Paulina- Grabowska Karolina, Stąpor Natalia, Figiela Patrycja, Wojciaczyk Patrycja, Leśniak Paulina, Pojasek Dominika, Lewandowska Martyna, Garbacz Monika, Rudnik Katarzyna (68’ Kaczmarek Kamila), Kurosz Klaudia (74 Strzelczyk Weronika)

8 kolejka III ligi kobiet, grupa dolnośląska:

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 3:1 Orlik Jelenia Góra
Piast Nowa Ruda 0:2 DARBOR Bolesławice
LUKS Ziemia Lubińska 5:1 KS Udanin
UKS Bierutów 3:1 Czarni Jelcz Laskowice
KGHM Zagłębie Lubin II pauzuje
 

W najbliższą sobotę, 16 listopada w Bolesławicach dojdzie do spotkania na szczycie, które zadecyduje o mistrzostwie rundy jesiennej trzecioligowych rozgrywek Pań. Dziewczyny z Darboru podejmą na własnym boisku drużynę Victorii Aglomeracja Wałbrzyska. Zwycięstwo w tym meczu daje Bolesławicom pierwsze miejsce w tabeli. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

źródło: darborboleslawice.futbolowo.pl

 

 

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.