GLKS Jaworzyna Śląska na wyścigu w Dobromierzu

GLKS Jaworzyna Śląska kolarze

Kolarze GLKS Jaworzyna Śląska uczestniczyli w kolejnym wyścigu w ramach Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej. Tym razem kolarskie zmagania odbyły się w Dobromierzu. Na szybkiej interwałowej tarasie zmagało się łącznie 13 zawodników Sekcji kolarskiej GLKS w Jaworznie Śląskiej.

W kategorii dziewcząt 9-10 lat, drugie miejsca wywalczyła Barbara Tomczak, także drugie miejsce wywalczyła Malwina Mitura w kategorii 7-8 lat. W kategorii Młodzik 9-był Krystian Smereczniak i 14 Bartosz Kasperek. W kategorii Żak 11-m. zajął Oliwier Okarmus, 14-m. Adrian Miklaszewski, 21-m. Roch Góra, 22-m. Mateusz Mitura. Damian Oberman był 13 w kategorii chłopców 9-10 lat. W kategorii chłopców 7-8 lat piąty był rewelacyjnie i agresywnie jadący Aleksander Borkowski, a Aleksander Woźniak zakończył wyścig na 12 miejscu. Z powodu kontuzji nie wystartowali Piotr Tomczak i Marcin Romaniecki.

źródło: A. Szewczyk, GLKS Jaworzyna Śląska

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.