GKS Kobierzyce lepsze od MKS Karolina

Seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina z Jaworzyny Śląskiej rozegrali w minioną sobotę swoje trzecie spotkanie w IV lidze, podejmując na własnym boisku GKS Kobierzyce.

W pierwszej połowie pomimo wyrównanej gry zespół z Jaworzyny przegrywał 2:0 po golach Rokickiego oraz Jasińskiego. Nasza drużyna zdołała zmniejszyć straty tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę po golu Salomona. MKS B&W Karolina w pierwszej części gry miała jeszcze trzy dogodne sytuacje Mateusza Mroza. W pierwszej z nich nasz zawodnik uderzył w sytuacji sam na sam w słupek. W drugiej próbował przelobować bramkarza, ale niestety niecelnie. W kolejnej nasz zawodnik już trafił do siatki rywala, ale  był na pozycji spalonej. W drugiej połowie zespół z Kobierzyc umiejętnie przeprowadzał kontrataki i po prostych stratach naszej drużyny wbił nam aż trzy bramki (2x Rosicki oraz Jamrozowicz).

To spotkanie można podsumować podobnie jak starcie w Świdnicy. Nasz zespół rozegrał dobre spotkanie, ale po indywidualnych błędach goście z Kobierzyc wbijają nam aż 5 bramek.

MKS: Wajdzik – M. Rosiak (70′ D. Tymcik), Salamon, Mrowiec, Czernicki, J. Rosiak (83′ Ignatowicz), Roszak, Ptak, Borowy, Mróz (81′ Rogowski), Schmidt oraz Leletko, B. Tymcik, Wudel, Adamowicz

GKS: Dąbrowski – Błachut, Bielski, Pasek, Ociesa (85′ Mierzyński), Flejterski, Niewiadomski (85′ Sokołowski), Zgoda, Jasiński (88′ Kamiński), Żbik, Rokicki (81′ Jamrozowicz) oraz Rybakowski, Rybicki.

źródło: MKS Karolina

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania MKS Karolina Jaworzyna Śląska – GKS Kobierzyce