Dziewczyny z Darboru niepokonane

darbor-boleslawiceW sobotę o godzinie 15:00 przy własnej publiczności żeńska drużyna Darbor Bolesławice zmierzyła się z Czarnymi Jelcz-Laskowice. Zawodniczki z Bolesławic w tym meczu wygrały 3:1 i nadal zajmują fotel lidera.

Piłkarki Darboru słabo rozpoczęły spotkanie i już w 6 minucie straciły gola, który jednak zmobilizował je do walki i po kilku minutach zaczęły grać nieco pewniej. Wynik jednak nie zmieniał się, aż do 40 minuty, kiedy to sędzia dopatrzył się zagrania ręką zawodniczki gości w polu bramkowym i podyktował rzut karny. Na bramkę dla Darboru karnego zamieniła Klaudia Kurosz. Po przerwie gra naszych zawodniczek była dużo lepsza. W 57 minucie Witkoria Kudyba strzela gola na 2:1 , a kolejną dla drużyny gospodarzy zdobywa w 70 minucie  Klaudia Kurosz. W 80 minucie po faulu na zawodniczce Czarnych sędzia dyktuje karnego dla drużyny gości. Justyna Demianiuk strzela w słupek i piłka opuszcza boisko. Zaraz po aucie bramkowym sędzia kończy spotkanie.

DARBOR BOLESŁAWICE-CZARNI JELCZ LASKOWICE 3:1 (1:1)

bramki:0:1 12’samob., 1:1 40’Kludia Kurosz karny, 2:1 57’Witoria Kudyba, 3:1 70’Klaudia Kurosz,

DARBOR:Król, -Grabowska, Stąpor, Sekuła, Kudyba(70’Wojciaczyk), Leśniak, Pojasek, Figiela, Garbacz(75’Kaczmarek), Rudnik(78’Pająk), Kurosz