w

Dobre wyniki kolarzy GLKS

GLKS Jaworzyna Śląska wyścig

31 stycznia 2021 r. kolarze GLKS Jaworzyna Śląska wzięli udział w Ogólnopolskim Wyścigu w Kolarstwie Przełajowym, w Falmirowicach (gm. Chrząstowice). Impreza miała jednocześnie rangę Mistrzostw Województwa Opolskiego.

W kategorii Żak, bardzo dobre 3 miejsce wywalczył Oliwier Okarmus. Piąty na metę przyjechał w tej samej kategorii Adrian Miklaszewski. Żakinie GLKS’u uplasowały się kolejno: Barbara Tomczak na 7 miejscu, a na 9 Emilia Poroś.

Młodzicy reprezentujący klub z Jaworzyny Śląskiej zakończyli wyścig na następujących lokatach: 6 miejsce Bartosz Kasperek, 10 Kacper Szczepaniak, 11 Piotr Tomczak, 16 Roch Góra. W kategorii junior młodszy Krystian Smereczniak metę wyścigu przejechał jako 10.

źródło: GLKS Jaworzyna Śląska, A. Szewczyk

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Wynik zbiórki WOŚP Gmina Jaworzyna Śląska

WOŚP w Gminie Jaworzyna Ślaska zebrał 21.456,68 zł!

Mediana dochodu Polska

Jak wygląda nasz dochód na tle regionu?