Derby dla Karoliny

W derbowym pojedynku A klasy seniorów MKS Karolina pokonał 6 listopada br. na własnym boisku reprezentację Zjednoczonych Żarów 2:1. Seniorzy MKS’u pierwszą połowę spotkania zagrali słabo, a po nieco przypadkowych golach na przerwę zawodnicy obu drużyn zeszli z dorobkiem jednej bramki. W drugiej połowie MKS ruszył do ataku, jednak jaworzyńscy piłkarze nie mogli zdobyć kolejnych bramek. Dopiero w doliczonym czasie gry (94 minuta) Karolina zdobywa zwycięską bramkę, po raz kolejny przyprawiając nieomal o zawał licznie zebranych kibiców. Bramki dla MKS Karolina zdobyli w tym meczu Mateusz Ptak i Krzysztof Rutkowski. Od początku rozgrywek ligowych Karolina nie przegrała żadnego meczu  o punkty (13 spotkań).

Venus Nowice zdobyło pewne trzy punkty w Uciechowie, gdzie pokonali 0:2 miejscowego Kolibra. Nowiczanie z dorobkiem 28 punktów zajmują pewne, czwarte miejsce w tabeli A klasy.

Obie drużyny z naszej gminy spotkają się w najbliższy piątek w derbowym spotkaniu, które odbędzie się 11 listopada br. o godzinie 11:00 na boisku sportowym w Nowicach.