Darborki wiceliderem II ligi

darbkkszabrzeDrużyna Darborek nie zawiodła swoich kibiców i w ostatnim meczu rundy jesiennej wygrała w Zabrzu z KKS 3:1. Tym samym Darborki pozostaną na miejscu wicelidera II ligi do wiosny 2016 r.

Było to już czwarte wyjazdowe zwycięstwo naszego zespołu. Może gra nie była zadowalająca ale liczy się wynik końcowy. Teraz podopieczne Marcina Miśkiewicza mają przerwę w rozgrywkach do wiosny, do końca listopada trenują na boisku, a później przerwa w treningach do stycznia.

11 kolejka 2 ligi kobiet 14.11.2015 r., Zabrze
KKS 1 ZABRZE – DARBOR BOLESŁAWICE 1:3 (0:1)
bramki:0:1 41’Figiela, z głowy(Garbacz), 1:1 57’Żelichowska,karny faul Kowalskiej, 1:2 69’Kurosz(Garbacz), 1:3 84’Jasińska
DARBOR:Paulina Król, -Anna Sławińska, Katarzyna Kowalska, Dorota Stempniak, Emilia Mrozek(80’Weronika Strzelczyk), -Monika Garbacz, Paulina Leśniak(c), Patrycja Figiela, Kamila Jasińska(84’Ewa Klasa), -Marlena Mikołajczyk(61’Ola Hajduk), Klaudia Kurosz(88’Ania Mazanka),

Bieg Niepodległości w Jaworzynie Śląskiej, 11.11.2015 r.