w

Darbor Bolesławice mistrzem rundy jesiennej A-klasy

Darbor Bolesławice piłka nożna

Piłkarze Darboru Bolesławice, którzy występują w II grupie wałbrzyskiej klasy A zostali mistrzem rundy jesiennej sezonu 2020/21. W najbliższą sobotę Darbor miał rozegrać zaległy mecz z Czarnymi Sieniawka. Mecz jednak nie dojdzie do skutku. Według informacji podanej na profilu drużyny w serwisie Facebook, Czarni nie przyjadą do Bolesławic. Tym samym Darborowi zostaje przyznany walkower 3:0.

Dzięki temu drużyna z naszej Gminy już dzisiaj może cieszyć się pierwszym miejscem w tabeli rozgrywek piłkarskiej klasy A. Darbor z dorobkiem 36 pkt. wyprzedził Bielawiankę II Bielawa (34 pkt.). Na trzecim miejscu po pierwszej rundzie uplasowali się Zieloni z Łagiewnik (25 pkt.). Bolesławice notują 11 wygranych, 3 remisy i ani jednej porażki. Trzymajmy kciuki, aby w rundzie wiosennej wyniki były jeszcze lepsze.

źródło: FB Darbor Bolesławice

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
Mapa Gmina Jaworzyna Śląska Skąd przybyli nasi przodkowie

Mapa migracji naszych przodków

Święty Mikołaj w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej

Święty Mikołaj w Muzeum Kolejnictwa