w

Bieg Niepodległości w Jaworzynie Śląskiej

Bieg Niepodległości Jaworzyna Śląska 2020

Pasja, zdrowy tryb życia i patriotyzm. Każdy z tych powodów jest wystarczający, aby wziąć udział w tradycyjnym jaworzyńskim Biegu Niepodległości. Od ośmiu lat Gmina Jaworzyna Śląska zaprasza Państwa do wzięcia udziału w tej imprezie, która odbywa się w ramach gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Aby spełnić obowiązujące obostrzenia i wymogi bezpieczeństwa dla uczestników biegu, organizatorzy zmienili jego formę na wirtualną. Proponujemy Państwu przebiegnięcie samodzielnie dowolnie wybranego przez siebie dystansu w okresie przed Narodowym Świętem Niepodległości. Oczywiście najlepiej pokonać go z najbliższymi, mając jednak na uwadze obowiązujące ograniczenia związane ze zgromadzeniami publicznymi.

Bieg Niepodległości Jaworzyna Śląska

Udział w biegu należy udokumentować fotografią z akcentami patriotycznymi. Fotografię należy umieścić w określonym miejscu, w formie komentarza w serwisie społecznościowym Facebook. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w akcji rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Gminę Jaworzyna Śląska. Będą to vouchery i talony do wykorzystania u przedsiębiorców z terenu Gminy Jaworzyna Śląska oraz gadżety promocyjne. Przewidziane są też specjalne nagrody dla najpopularniejszych biegaczy.

Zasady udziału w Biegu Niepodległości:

  1. W okresie od 5 do 10 listopada 2020 r. przebiegnij dowolny dystans, godny Twoim zdaniem uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.
  2. W trakcie biegu wykonaj samodzielnie (tzw. selfie) lub przy pomocy innej osoby fotografię. Musi ona jednoznacznie przedstawiać osobę/osoby biegnące i zawierać element patriotyczny związany z Narodowym Świętem Niepodległości (np. biało czerwony kotylion, koszulka w barwach narodowych, itp.).
  3. Wykonaną fotografię należy umieścić w formie komentarza pod postem oznaczonym „Bieg Niepodległości’2020 Jaworzyna Śląska”, który zostanie umieszczony w dniu 5 listopada 2020 r. na profilu Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, znajdującym się pod adresem: facebook.com/sokibp
  4. Komentarz powinien posiadać ustawienia widoczności jako „publiczny”. Komentarze z fotografią, które będą posiadać ustawienia prywatności uniemożliwiające wyświetlenie ich przez administratora profilu SOKiBP nie wezmą udziału w losowaniu nagród.
  5. Poprzez umieszczenie fotografii pod oznaczonym postem osoba pełnoletnia w imieniu własnym lub jako opiekun prawny niepełnoletniego wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z dystrybucją nagród rzeczowych dla uczestników akcji „Bieg Niepodległości” w Jaworzynie Śląskiej.
  6. Fotografie można umieszczać do 10 listopada 2020 r., do godziny 16:00. Fotografie umieszczone po tym czasie nie wezmą udziału w dystrybucji nagród.
  7. W dniu 11 listopada 2020 r. organizator przeprowadzi losowanie nagród wśród osób, które wzięły udział w Biegu, zgodnie z wytycznymi organizatora. Losowanie odbędzie się w formie transmisji live, na profilu SOKiBP i rozpocznie się o godzinie 14:00.
  8. Dodatkowe trzy nagrody zostaną przyznane dla uczestników, których fotografie zbiorą do 10 listopada 2020 r., do godz. 16:00 najwięcej interakcji w serwisie Facebook, na profilu SOKiBP (polubienia, udostępnienia, itd.). Ze względu na indywidualne ustawienia prywatności użytkowników serwisu Facebook liczą się wyłącznie interakcje widoczne przez administratora profilu SOKiBP. Nagrodą główną jest tablet.
  9. Forma i termin odbioru nagród zostaną ustalone indywidualnie, po losowaniu nagród.

Zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości. Weźmy udział w akcji całymi rodzinami. Przestrzegajmy obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym. Dbajmy o siebie i swoich najbliższych.

źródło: Gmina Jaworzyna Śląska, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej

Sylwester Bartczak

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Ładowanie…

0
polskie legendy

Konkurs „Polskie Legendy” na Narodowe Święto Niepodległości

Nowe obostrzenia koronawirus informacja

Nowe obostrzenia już od soboty