w

Finał WOŚP jutro. W Gminie Jaworzyna Śląska zebrano już 4.541,00 zł!

WOŚP Jaworzyna Śląska wyniki zbiórki

Chociaż 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero jutro, to Sztab WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska zebrał już ponad 4 tysiące złotych.

Wszystko dzięki darom przekazanym i zlicytowanym przez ludzi dobrego serca oraz dobrowolnym datkom. Do eSkarbonki gminnego Sztabu wpłynęło do tej pory 4.541,00 zł. Ten wynik z pewnością ulegnie poprawie jutro, kiedy na ulicach miejscowości pojawią się wolontariusze Orkiestry.

Sztab WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska zaprasza jutro do wsparcia ulicznej kwesty. Ponadto w Bolesławicach, Pastuchowie i Jaworzynie Śląskiej odbędą się kiermasze ciast. Popołudniu zaś przeprowadzona zostanie licytacja wartościowych fantów przekazanych przez lokalne przedsiębiorstwa i naszych sportowych mistrzów.

Od rana Sztab WOŚP będzie prowadził relację na żywo na stronie internetowej Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej www.sokibp.pl oraz na stronie wydarzenia w serwisie Facebook 29 Finał WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska.

Szczegółowe informacje o tym, gdzie spotkacie wolontariuszy i co będzie się działo znajdziecie w tym artykule:29 Finał WOŚP w Gminie Jaworzyna Śląska.

Zanim jednak odwiedzicie te strony, zapraszam do udziału w sondzie poniżej.

  • Czy wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

    WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy

    Powiedz co myślisz:

    • Tak
    • Nie

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Dodaj komentarz

Krwiodawstwo Jaworzyna Śląska

29 dawców i 13 litrów oddanej krwi w Jaworzynie Śląskiej

Wynik zbiórki WOŚP Gmina Jaworzyna Śląska

WOŚP w Gminie Jaworzyna Ślaska zebrał 21.456,68 zł!