Rehabilitacja w egzoszkielecie

mateusz_szymański_jaworzyna_śląska

Mateusz to ambitny 22-latek z głową pełną marzeń, pochodzący z Jaworzyny Śląskiej. Emanuje życiową energią. Jest absolwentem szkoły gastronomicznej. Zaczął nawet realizować się w zawodzie kucharza – gotowanie to jego prawdziwa pasja.

Życie Mateusza, przez rodzinę i znajomych nazywanego Matim, diametralnie się zmieniło. Chłopak uległ wypadkowi, w czasie którego doznał poważnego urazu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Nie może usiąść, wyprostować się, poruszyć samodzielnie nogami. Ma za sobą już kilka operacji, czekają go kolejne. Przed Mateuszem długa walka o powrót do zdrowia. Jednym z jej etapów – bardzo ważnym – jest intensywna rehabilitacja.

Mateusz został zakwalifikowany do programu badawczego i rehabilitacji w egzoszkielecie. Ten  sposób  rehabilitacji jest obecnie nowością dającą nadzieję na samodzielność Mateusza. Niezbędne są jednak środki na sfinansowanie takiego leczenia.

Rehabilitację Mateusza można wspomóc poprzez zbiórkę pieniędzy w serwisie zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/me3jx7

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.