Pomagamy: Kaja Prędecka

Kaja Prędecka to pełna energii 21 latka. Bliska nam wszystkim osoba – córka i przyjaciółka. Kaja to dziewczyna o wielu pasjach, aktywna, zawsze prowadząca sportowy tryb życia i dążąca do tego by być najlepsza w tym co robi. I dzięki jej determinacji zawsze jej się to udaje.

Pomagamy Kai Komitet Społeczny Jaworzyna Śląska

22 maja w drodze do pracy, Kaja uległa wypadkowi drogowemu w wyniku, którego doznała rozległego urazu mózgu i pozostaje w śpiączce. O życie Kai walczyli lekarze w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym UM we Wrocławiu, gdzie do dziś trwa walka o jej zdrowie. Według lekarzy Kaja dokonuje ogromnych postępów w swoim stanie zdrowia, pomimo tego, że nadal pozostaje w śpiączce. Po okresie leczenia szpitalnego konieczne jest przeniesienie Kai do ośrodka rehabilitacyjnego, w którym specjalistyczna kadra będzie próbowała ją wybudzić i przywracać sprawność ruchowo-neurologiczną.

Komitet społeczny “Pomagamy Kai” został stworzony, w celu zebrania środków, które umożliwią opłacenie długotrwałej rehabilitacji i specjalistycznego leczenia Kai. Zależy Nam, aby relacja z darczyńcami była transparentna, dlatego strona na Facebooku będzie oficjalnym źródłem komunikacji komitetu. Wierzymy, że razem możemy więcej i że wspólnymi siłami pomożemy Kai wrócić do zdrowia, aby dalej mogła realizować swoje marzenia!

Okazane przez Was wsparcie przerasta nasze najśmielsze oczekiwania i bardzo każdemu z osobna pragniemy podziękować!

Ta pomoc wiele dla Nas i dla Kai znaczy. Przypominamy też, że wciąż można wspierać zrzutkę online https://zrzutka.pl/nwkm74A w razie pytań i chęci współpracy i współorganizacji dodatkowych zbiórek i wydarzeń z nią związanych, prosimy o każdorazowy kontakt poprzez stronę Komitetu na facebooku – używając przycisku “wyślij wiadomość.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY!
Rodzice Kai oraz Komitet Społeczny „Pomagamy Kai”

źródło: Komitet Społeczny „Pomagamy Kai”

Podobne artykuły