Inny #GaszynChallenge w wykonaniu SOKiBP, zbierają dla Justyny Ciok

Kolejne nominacje do #gaszynchallenge krążą po Gminie Jaworzyna Śląska. Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, nominowany przez MKS Karolina, także dołącza do akcji, ale na swój sposób. Zamiast pompek i przysiadów pracownicy SOKiBP razem z zespołem „Fart” oraz uczestnikami wakacyjnych wycieczek pokazują to, co na co dzień wykonują najlepiej.

Zachęcają także do włączenia się w charytatywną zbiórkę dla Justyny Ciok, mieszkanki Marcinowic, która zbiera pieniądze na operację guza mózgu w klinice, w Hannoverze. W akcję zbiórki pieniędzy włączył się cały powiat świdnicki i aby osiągnąć cel brakuje już naprawdę niewiele pieniędzy.

Więcej informacji na temat zbiórki znajdziecie Państwo na stronie: https://zobaczmnie.org/justynka-ciok/

SOKiBP zachęca też do wzięcia udziału w licytacji darów na ten cel w grupie POMOC DLA JUSTYNKI CIOK LICYTACJE

Justyna Ciok jest podopieczną Fundacji „ZOBACZ MNIE”. Ogólnopolską zbiórkę na rzecz jej rehabilitacji jest prowadzona na stronie: https://www.siepomaga.pl/justyna-ciok

Wpłaty na jej rzecz można również kierować na konto: Fundacja ZOBACZ MNIE, ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław SANTANDER BANK POLSKA SA: 28 1090 23 98 0000 0001 4358 4104 z tytułem wpłaty: „Justyna Ciok”

Wsparcie można też przekazać w postaci przelewu internetowego za pośrednictwem strony https://zobaczmnie.org/wplacam/. W rubryczce „CEL” prosimy wpisać imię i nazwisko: „Justyna Ciok”.

źródło: SOKiBP

nv-author-image

Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.