w

Inny #GaszynChallenge w wykonaniu SOKiBP, zbierają dla Justyny Ciok

Jaworzyna Śląska sokibp challenge
Jaworzyna Śląska sokibp challenge

Kolejne nominacje do #gaszynchallenge krążą po Gminie Jaworzyna Śląska. Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, nominowany przez MKS Karolina, także dołącza do akcji, ale na swój sposób. Zamiast pompek i przysiadów pracownicy SOKiBP razem z zespołem „Fart” oraz uczestnikami wakacyjnych wycieczek pokazują to, co na co dzień wykonują najlepiej.

Zachęcają także do włączenia się w charytatywną zbiórkę dla Justyny Ciok, mieszkanki Marcinowic, która zbiera pieniądze na operację guza mózgu w klinice, w Hannoverze. W akcję zbiórki pieniędzy włączył się cały powiat świdnicki i aby osiągnąć cel brakuje już naprawdę niewiele pieniędzy.

Więcej informacji na temat zbiórki znajdziecie Państwo na stronie: https://zobaczmnie.org/justynka-ciok/

SOKiBP zachęca też do wzięcia udziału w licytacji darów na ten cel w grupie POMOC DLA JUSTYNKI CIOK LICYTACJE

Justyna Ciok jest podopieczną Fundacji „ZOBACZ MNIE”. Ogólnopolską zbiórkę na rzecz jej rehabilitacji jest prowadzona na stronie: https://www.siepomaga.pl/justyna-ciok

Wpłaty na jej rzecz można również kierować na konto: Fundacja ZOBACZ MNIE, ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław SANTANDER BANK POLSKA SA: 28 1090 23 98 0000 0001 4358 4104 z tytułem wpłaty: „Justyna Ciok”

Wsparcie można też przekazać w postaci przelewu internetowego za pośrednictwem strony https://zobaczmnie.org/wplacam/. W rubryczce „CEL” prosimy wpisać imię i nazwisko: „Justyna Ciok”.

źródło: SOKiBP

Avatar

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od prawie dekady lat portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Antoni Szewczyk kolarze Jaworzyna Śląska

Trener Szewczyk zwolniony, zawodnicy odchodzą, rodzice protestują

Wybory Jaworzyna Śląska

II tura wyborów Prezydenta RP, co warto wiedzieć?