w

Dobro przynosi dobro

Jaworzyna Śląska Martyna Franiak
Jaworzyna Śląska Martyna Franiak

Dobre wiadomości od rodziców Martynki Franiak, z Jaworzyny Śląskiej, która choruje na zanik nerwu wzrokowego. W ostatnich dniach Martynka przeszła przeszczep przy użyciu komórek macierzystych. Kolejne zabiegi przynoszą efekty i nadzieję na poprawę stanu zdrowia naszej krajanki.

Cały czas trwa akcja zbierania funduszy na leczenie przy użyciu komórek macierzystych. W zbiórkę funduszy włączyły się zakłady pracy, organizacje społeczne oraz osoby prywatne. Leczenie Martynki wsparł też Komitet Społeczny „Pomagamy Kai”, który działa dalej i pomaga kolejnym potrzebującym.

Każdy może pomóc Martynce w kosztownym, ale przynoszącym efekty leczeniu, wpłacając darowiznę na specjalny rachunek bankowy, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
21979 Franiak Martyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

źródło: Pan Paweł Franiak.

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

podróże małe i duże Przedszkole Jaworzyna Śląska

Jaworzyńskie przedszkolaki nie próżnowały

Inwestycje Jaworzyna Śląska

Ponad milion złotych na gminne inwestycje