w ,

Grupa taneczna Fart – Work it OUT

zespół taneczny fart jaworzyna śląska sokibp
zespół taneczny fart jaworzyna śląska sokibp

Występ zespołu tanecznego “Fart”, działającego przy Samorządowym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Jaworzynie Śląskiej, w ramach akcji “Work it OUT” Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego ERIH. Nagranie zostało wykonane w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Zachęcamy do obejrzenia wideo w serwisie Youtube i kliknięcia “łapki w górę” dla tańczących dziewcząt z Gminy Jaworzyna Śląska.

SOKiBP zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia taneczne w każdy czwartek na hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. Uczymy się tańca nowoczesnego a także układów mażoretkowych. Więcej informacji na temat zapisów na zajęcia na www.sokibp.pl

źródło: SOKiBP

Napisane przez Sylwester Bartczak

Portal www.jaworzynka.info prowadzę od października 2010 r. w ramach prywatnej pasji do dziennikarstwa, fotografii i dostępnego wolnego czasu. Od dekady portal jest częścią historii lokalnej społeczności Gminy Jaworzyna Śląska i cieszę się, że stał się kroniką wydarzeń ostatnich lat. Mam nadzieję, że przeglądanie tej strony sprawia wszystkim osobom kochającym Gminę Jaworzyna Śląska dużo radości.

Grand Prix MTB Jaworzyna Śląska liga aglomeracji wałbrzyskiej

Kolarskie zmagania w Jaworzynie Śląskiej

Policjanci przypominają o oszustach